Кредит без довідок

Кредит без довідок – Позика кредитної організації, що виділяється клієнту без надання документів, що підтверджують дохід.

Як правило, такі кредити видаються на меншу суму і менш вигідних умовах, т.к. вважається, що банк несе значно більший ризик неповернення коштів. При цьому кредитні організації висувають до позичальників певні вимоги, часто такі самі, як і при отриманні звичайної позички.

Зазвичай вік позичальника має бути від 21 до 60 років. Стаж роботи на останньому місці – не менше трьох місяців.

Отримання кредиту без довідок найчастіше актуально тим, чиї роботодавці виплачують так звану «сіру» зарплату, тобто. клієнт не може надати офіційної довідки.

Оскільки умови надання кредиту без довідок значно менш вигідні, ніж у випадку зі звичайними позиками, необхідно перед тим, як звернутися до банку, уточнити, чи немає можливості підтвердити свій дохід іншим способом:

  • часто кредитні організації пропонують надати альтернативні документи, складені за їхніми стандартами і формами;
  • деякі з них готові прийняти витяг з банківського рахунку, що підтверджує щомісячне надходження грошей.

Якщо за кредитом звертається індивідуальний підприємець, підтвердити прибуток можна виписками за рахунками, а також засвідченою ДПІ звітністю.

Ще один спосіб отримати кредит без довідок та під відносно невеликий відсоток – надати банку заставу.

За жодних обставин не рекомендується пред’являти до банку підроблені довідки, як це пропонують численні кредитні контори. Справа в тому, що якщо надалі з’ясується, що документи при підписанні договору були підробленими, у кращому випадку кредитна організація вимагатиме негайного повернення всієї суми заборгованості. А у гіршому – звернеться до правоохоронних органів, і клієнта можуть звинуватити у шахрайстві.

У той самий час конкуренція між банками нині призводить до того, що вони самі вимагають додаткових довідок і документів. Клієнт, заповнюючи анкету, надає потрібну інформацію. І вже справа банку – перевірити її, зателефонувавши, наприклад, людині на роботу чи скориставшись іншими джерелами інформації.

Залишити коментар:

Site Footer