Іпотечний калькулятор

Іпотечний калькулятор – Це комп’ютерна програма, що дозволяє розрахувати розмір виплат за іпотекою.

Щоб виконати розрахунок іпотечного кредиту, зазвичай необхідно запровадити суму позики, річну відсоткову ставку, періодичність виплат, термін кредиту. Як правило, хороший іпотечний калькулятор дозволяє врахувати додаткові витрати, пов’язані з отриманням іпотечної позики, такі як комісії банку, витрати на страхування іпотеки.

Оскільки іпотечна позика може бути надана у двох варіантах — з ануїтетними та диференційованими платежами, то зазвичай пропонується вибрати відповідний пункт меню.

Після цього можна натиснути кнопку «Розрахувати кредит» і отримати готовий результат – у вигляді цифри або навіть таблиці майбутніх платежів.

Багато іпотечних калькуляторів забезпечені додатковими функціями. Наприклад, можливістю розрахувати, скільки часу знадобиться для того, щоб повернути всі гроші за позикою певного розміру. І навпаки, виходячи із відсоткової ставки, можливий розмір виплат, термін, протягом якого планується сплатити позику; можна дізнатися, яку суму кредиту можна розраховувати.

Більшість банків, що пропонують своїм клієнтам іпотечне кредитування, на сайтах є власні іпотечні онлайн-калькулятори.

Також кредитні калькулятори можна знайти на сторінках кредитних брокерів. Їх використовувати краще, тому що вони дозволяють порівнювати позики у різних фінансових установ. Вони не налаштовані попередньо на умови кредитування одного банку. На деяких із них можна, зокрема, розрахувати, скільки коштуватиме дострокове погашення.

Але є й окремі, що працюють без підключення до мережі, програми-іпотечні калькулятори. Найчастіше вони безкоштовні, їх можна завантажити в Інтернеті і встановити на свій комп’ютер. Їхнє використання забезпечує збереження особистих даних, адже ніякі дані по Мережі не передаються.

Залишити коментар:

Site Footer