Агресивний інвестиційний портфель

Агресивний інвестиційний портфель (agressive portfolio) – це сформована сукупність цінних паперів та інших фінансових інструментів, що реалізує агресивну інвестиційну політику підприємства. Формування агресивного інвестиційного портфеля здійснюється за критерієм максимізації доходу від вкладень у найближчому періоді. Як правило, агресивний інвестиційний портфель характеризується високим рівнем портфельного ризику та не гарантує збереження інвестованого капіталу.

Агресивний інвестиційний портфель — це портфель, що складається переважно з високоприбуткових інвестиційних інструментів, таких як акції, ф’ючерси, опціони, а також фонди акцій (інструменти фондового та товарного ринків) і, звичайно ж, венчурні інвестиції та спекулятивна торгівля. Такі інструменти вважаються ризикованими, тому агресивний портфель може швидко зростати у вартості, так і сильно просідати (аж до 60% і більше).

Агресивний інвестиційний портфель, як правило, формується за допомогою інвестування в акції молодих компаній, що швидко розвиваються, в стартапи і подібні проекти. Ризики таких інвестицій дуже високі, але й дохід є максимально можливим.

Агресивний інвестиційний портфель складається з акцій високоприбуткових акцій, але з метою диверсифікації та зниження ризиків у нього включаються облігації. Агресивна інвестиційна стратегія найкраще підходить для довгострокового інвестування.

Отже, агресивний інвестиційний портфель — це портфель, що з ризикованих цінних паперів і націлений насамперед забезпечення високої прибутковості, тобто. портфель цінних паперів, щодо яких очікується різке збільшення їхнього курсу.

Залишити коментар:

Site Footer