20+ найкращих рекламних мереж у 2023 році для монетизації сайту

Будь-який веб-сайт може принести вам прибуток, якщо ви знаєте, як монетизувати його. У цій статті ми зібрали понад 20 методів монетизації та поділилися порадами, як досягти вищого рівня доходу. Але не зосереджуйтесь лише на високому доході; зосередьтеся на якості вашого сайту та розумному використанні методів монетизації. У довгостроковій перспективі це окупиться, і ви будете багато заробляти на власному сайті.

Що таке рекламна мережа?

Рекламна мережа – це платформа, яка з’єднує видавців програм або веб-сайтів із брендами, які хочуть рекламувати свої продукти та послуги. Основною функцією мережі є об’єднання рекламних місць від видавців і узгодження їх із попитом рекламодавців. Це дозволяє видавцям легко монетизувати свої веб-сайти за допомогою реклами замість того, щоб проводити індивідуальні презентації для потенційних рекламодавців, що потребує багато часу та зусиль.

Чому рекламні мережі важливі?

Рекламні мережі спрощують роботу як для видавця, так і для рекламодавця. Видавцям не потрібно напружуватися перед рекламодавцями, коли вони можуть просто зареєструватися в рекламній мережі та скористатися її асортиментом. Рекламодавцю не потрібно турбуватися про пошук веб-сайтів, на яких він може розмістити рекламу, оскільки про це подбає мережа.

Ці платформи дозволяють багатьом веб-сайтам виживати за рахунок доходів від реклами, пропонуючи свій вміст безкоштовно.

Як вибрати найкращу рекламну мережу

Фактори, які слід враховувати, щоб вибрати найкращу рекламну мережу, включають:

 • Розмір — доцільно вибрати мережу з багатьма рекламодавцями, щоб гарантувати майже ідеальний рівень розміщення реклами для вашої програми чи веб-сайту.
 • Якість — шукайте рекламні мережі з законними та відомими рекламодавцями. Уникайте тих, хто відомий своєю рекламою уривчастих і спам-продуктів, оскільки це може вплинути на вашу репутацію та відлякати користувачів.
 • Формати реклами — виберіть мережу, яка підтримує широкий спектр форматів реклами, щоб надати вам більше можливостей для експериментів і максимізувати ваш дохід. Те саме стосується рекламодавців, щоб допомогти їм поекспериментувати з різними форматами та визначити, який із них дає найкращі результати.
 • Умови оплати — знайдіть мережу, яка оплачує якнайшвидше, і з якою можна легко зв’язатися, якщо виникнуть суперечки щодо оплати.

23 найкращих рекламних мереж для видавців у 2023 році

Існують сотні рекламних мереж, доступних до такої міри, що викликають перевантаження вибором. Деякі призначені для загальних веб-сайтів, тоді як деякі націлені на конкретні ніші. Кожен має різні вимоги до видавців і правила щодо того, що можна рекламувати на їхній платформі. Ми склали список деяких найкращих рекламних мереж, щоб вам було легше.

1. Monetag

Monetag — це відома медійна та мобільна рекламна мережа, яка має понад 100 000 клієнтів. Рекламодавці можуть орієнтуватися на понад 195 географічних регіонів (GEO) із якістю, що забезпечується складним програмним забезпеченням для боротьби з рекламним шахрайством. Видавці можуть легко зареєструватися та почати отримувати дохід після схвалення. Підтримувані формати реклами включають спливаючі оголошення, проміжні оголошення та push-повідомлення.

Ця рекламна мережа забезпечує понад 12 мільярдів показів оголошень щодня. Рекламодавці можуть запускати кампанії в різних форматах або навіть поєднувати кілька форматів для однієї рекламної кампанії. Багатоформатна реклама є благом для видавців, оскільки вона збільшує кількість оголошень, які вони можуть відображати.

Моделі : CPC, CPM і CPA

Мінімальний трафік : немає

Методи виплат : PayPal, WebMoney, банківський переказ, Skrill, ePayments і Payoneer

2. AdCash

Adcash — естонська рекламна онлайн-платформа. Він обслуговує видавців у всьому світі, підтримуючи багато форматів реклами, зокрема спливаючі вікна, банери, міжсторінкові оголошення та автоматичні теги. Платформа пропонує спеціалізованих менеджерів облікових записів, які допомагають видавцям збільшити їхні доходи.

Моделі : CPM, CPC і CPA

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : банківський переказ, PayPal і криптовалюта

3. Adsterra

Станом на 2023 рік Adsterra є однією з найпопулярніших рекламних мереж із понад 28 000 видавців і 13 000 рекламодавців. Схвалення сайту зазвичай відбувається швидко. Платформа може похвалитися 100% заповнюваністю, що гарантує дохід видавцям із трафіком. Він підтримує різні типи форматів реклами, включаючи Popunders, рідну рекламу, банери та Push-повідомлення на сторінці.

Платформа має високі тарифи, що вигідно видавцям. Ви можете переглянути приклад блогера, який приблизно за два місяці заробив 1200 доларів США за приблизно 230 000 веб-відвідувань.

Моделі : ціна за тисячу показів (CPM), ціна за клік (CPC), ціна за показ (CPI), ціна за потенційного клієнта (CPL) і ціна за дію (CPA)

Мінімальний трафік : немає

Методи виплат : 6 варіантів оплати, включаючи WebMoney і Paxum. Мінімальна виплата становить 5 доларів.

Переваги Adsterra для видавців

 • Ця рекламна мережа гарантує 100% заповнення. Таким чином, ви будете впевнені, що там, де ви вставите рекламний код, буде реклама, і зможете отримувати стабільний дохід.
 • Немає мінімального обсягу трафіку, необхідного для реєстрації на Adsterra. Ви можете монетизувати веб-сайт із невеликим трафіком і збільшувати свій дохід у міру зростання. Багато конкуруючих мереж мають мінімальні вимоги до трафіку, які є невигідними для малих видавців.
 • Adsterra дозволяє показувати рекламу на вашому сайті, навіть якщо відвідувач встановив програмне забезпечення для блокування реклами. Це дає вам дохід, який ви втратили б через зростаюче поширення інструментів блокування реклами.
 • Ця рекламна мережа підтримує кілька методів виплат. Видавці можуть отримувати свій дохід через Paxum, WebMoney, PayPal, банківський переказ і кілька інших платіжних систем, які найчастіше використовуються. Немає потреби наголошувати, тому що все, що вам потрібно, це банківський рахунок або обліковий запис на одній із вищезгаданих платіжних платформ.
 • Adsterra має відмінну підтримку клієнтів. Видавці можуть зв’язатися з менеджером облікового запису, який допоможе їм збільшити дохід.

4. Google AdSense

Google AdSense є найбільшою рекламною мережею, у якій зареєструвалися сотні тисяч видавців і рекламодавців.

Ця мережа найкраща для загальних видавців, але не дуже добре обслуговує нішевих (див. альтернативи ). Він пропонує нижчі виплати для нішевих сайтів, ніж ви можете отримати на альтернативних сайтах, і займає багато часу, щоб отримати значний дохід.

Хороша річ AdSense полягає в тому, що вона дуже проста у використанні. Платформа підтримує широкий спектр форматів оголошень. Вона широко визнана однією з найкращих рекламних мереж для блогерів.

Моделі : CPC, CPM і CPE (ціна за взаємодію)

Мінімальний трафік : у їхніх вимогах немає мінімального трафіку, хоча вони можуть відхиляти веб-сайти з невеликим трафіком або без нього.

Способи виплати : банківський переказ, чек і електронний переказ коштів

5. Amazon Publisher Services

Amazon найбільш відомий як інтернет-магазин, але його бізнес охоплює багато інших сфер, включаючи онлайн-рекламу. Amazon Publisher Services – це ринок, який об’єднує веб-сайти з рекламодавцями та не стягує комісій.

Ця рекламна мережа надає видавцям необмежений доступ до покупців реклами, переважно брендів, які продають на Amazon. Він має простий інтерфейс, який дозволяє легко відстежувати вашу рекламу та прибутки. Немає мінімального трафіку, необхідного для монетизації вашого веб-сайту в цій мережі, і це добре.

Головний недолік полягає в тому, що Amazon має жорсткий процес перевірки для прийняття веб-сайтів у свою мережу, що відлякує більшість видавців від подання заявки. Проте ви завжди можете спробувати.

Моделі : CPC і CPA

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : банківський переказ, чек і електронний переказ коштів

6. RevenueHits

RevenueHits — відома рекламна мережа, у якій зареєстровано понад 5000 рекламодавців і 20 000 видавців. Компанія стверджує, що рівень заповнення становить 100% і підтримує багато форматів реклами, включаючи закріплену рекламу, натискання на сторінці, спливаюче оголошення, відображення банерів тощо.

Зареєструватися в цій мережі помітно легко. Приєднавшись, ви зможете отримувати прибуток від рекламного простору свого веб-сайту незалежно від рівня трафіку. Ця рекламна мережа має конкурентоспроможні тарифи для видавців. Він також пропонує регулярні виплати, щоб видавці могли мати хороший грошовий потік.

Моделі : CPA, CPI, CPC, CPL і CPM

Мінімальний трафік : немає

Способи виплат : банківський переказ, PayPal і Payoneer

7. Vibrant Media

Vibrant Media спеціалізується на контекстній рекламі, яка стосується розміщення реклами на веб-сторінках на основі вмісту сторінки. Це дозволяє маркетологам орієнтуватися на аудиторію на основі контекстних сигналів замість сторонніх даних, що забезпечує більшу конфіденційність. Ця мережа пропонує високоякісні оголошення, але можливою перешкодою є високі вимоги до мінімального трафіку.

Моделі : CPM і CPC

Мінімальний трафік : 500 000 переглядів сторінок на місяць

Способи виплати : Банківський переказ

8. TrafficStars

TrafficStars — це рекламна платформа для самообслуговування, яка підтримує різноманітні формати реклами, включаючи слайдери, проміжні оголошення, оголошення на початку ролика, банери та push-рекламу. Однією з унікальних особливостей цієї платформи є те, що вона підтримує призначення ставок у реальному часі (RTB), коли рекламодавці можуть робити ставки за рекламні місця видавців у режимі реального часу. RTB дає змогу рекламодавцям максимізувати результати, а видавцям — отримати більше від свого рекламного простору за допомогою конкурентних ставок.

Моделі : CPM, CPA та CPC

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : банківський переказ, криптовалюта, ePayService, Paxum та інші

9. Epom

Epom Market – це платформа, яка з’єднує видавців із брендами, які прагнуть бути представленими. Рекламодавці можуть робити ставки на рекламні місця в реальному часі, що допомагає видавцям отримувати максимальний дохід. Ця платформа підтримує багато типів рекламних форматів, у тому числі банери, адаптивні оголошення, спливаючі вікна та міжсторінкові оголошення.

Можливою перешкодою є те, що Epom має менше рекламодавців, ніж деякі мережі в цьому списку, наприклад Adsterra та Google AdSense. Отже, він найкраще підходить для нішевих сайтів, а не для загальних.

Моделі : CPM, CPC і CPA

Мінімальний трафік : 500 000 показів на місяць

Способи виплати : PayPal і банківський переказ

10. EMX

EMX — це ринок програмної реклами, який працює з понад 1400 видавцями. Це надає рекламодавцям преміальний трафік і повну прозорість того, за що вони платять. Що стосується видавців, EMX, як відомо, має високі ставки, але є дуже конкурентоспроможною для приєднання. Зверніть увагу на те, що в його мережі відносно невелика кількість видавців.

Моделі : CPM, CPC і CPA

Мінімальний трафік : 30 000 унікальних користувачів на місяць

Способи виплати : Банківський переказ

11. Publift

Publift є однією з найкращих рекламних мереж для видавців, оскільки вона дозволяє їм персоналізувати свою рекламну стратегію, щоб заробити якнайбільше. Він працює як для веб-сайтів, так і для додатків і підтримує такі формати оголошень, як закріплені оголошення, банери, віньєтки та мультиплекс.

Publift розміщує власну рекламу та рекламу партнерів рекламної мережі, таких як AdSense, Xandr і Amazon Publisher Services.

Моделі : CPM, CPC, CPA, CPI і CPL

Мінімальний трафік : уже заробляєте щонайменше 2000 доларів на місяць

Способи виплати : Банківський переказ

 

12. Clickadu

Clickadu — це рекламна мережа, у якій зареєстровано понад 3300 видавців, які щодня генерують понад 4 мільярди показів. Він відомий своєю високою оплатою праці та майже ідеальним рівнем заповнення для різних форматів оголошень, таких як відео, спливаючі вікна та натискання на сторінці.

Перешкодою Clickadu для видавців є його високі вимоги до мінімального трафіку.

Моделі : CPC, CPM і CPA

Мінімальний трафік : не менше 5000 відвідувань щодня

Способи виплати : банківський переказ, WebMoney, Paxum і PayPal

13. PopAds

PopAds — це рекламна мережа, яка спеціалізується на спливаючій рекламі , яка з’являється під активним вікном браузера. Popunders, як правило, платять більше, ніж інші типи форматів реклами, і є хорошим способом охопити людей, які використовують рекламні блоки. Платформа має рекламодавців у понад 40 країнах і заявляє, що середній дохід становить 4 долари США за 1000 унікальних відвідувачів із США.

Моделі : Ціна за тисячу показів (CPM)

Мінімальний трафік : немає

Способи виплат : Payoneer, PayPal і банківський переказ

14. BidVertiser

BidVertiser — це рекламна мережа самообслуговування, у якій зареєстровано майже 80 000 веб-сайтів і понад 3 000 активних рекламодавців. Видавці можуть використовувати його для монетизації своїх програм, веб-сайтів і навіть панелей інструментів і розширень браузера. Платформа обслуговує настільні та мобільні оголошення, що чудово підходить для видавців.

Моделі : CPC

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : PayPal, банківський переказ, чек і криптовалюта

15. ExoClick

ExoClick є однією з провідних рекламних мереж у світі. Це дає можливість видавцям монетизувати свій трафік від кожного GEO та отримувати щотижня або щомісяця. Видавці можуть переглядати детальну статистику реклами, розміщеної на їхньому сайті, у режимі реального часу та знати, що робити, щоб максимізувати свій дохід.

Ця мережа включає систему RTB, яка зручна як для видавців, так і для рекламодавців. Він підтримує різні формати реклами (банери, відео, рідні тощо), щоб видавці могли монетизувати весь свій інвентар. Існує також інструмент, який дозволяє видавцям обходити програмне забезпечення, що блокує рекламу від відвідувачів, і отримувати більше прибутку.

Моделі : CPM, CPC та CPV

Мінімальний трафік : немає

Способи виплат : банківський переказ, Paxum і BitPay

16. Ezoic

Ezoic — це популярна рекламна платформа, яка відома відносно високими тарифами та високою якістю реклами. Зауважте, що Ezoic не є типовою рекламною мережею. Натомість він збирає оголошення з різних мереж і пропонує їх видавцям. Висока оплата виникає через конкуренцію з боку різних мереж за рекламне місце на сайті видавця.

Ezoic пропонує як рекламу, так і інструменти, які допомагають видавцям оптимізувати свої сайти для підвищення прибутку, наприклад, SEO, прискорювач тощо. Він включає штучний інтелект, щоб допомогти визначити найкраще місце для розміщення реклами на веб-сайті, щоб отримати максимальний дохід.

Ця мережа найкраще підходить для видавців із великим трафіком, які хочуть монетизувати його якомога більше.

Моделі : CPM, CPC і CPA

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : прямий банківський переказ (Payoneer)

17. Dianomi

Dianomi — це рекламна мережа, що спеціалізується на нативній рекламі для нішевих категорій сайтів: фінансові послуги, технології, розвиток бізнесу та стиль життя. Він також має один із найвищих показників реклами, оскільки цільова ніша, як правило, має високооплачуваних людей. Він працює з понад 300 преміальними видавцями, включаючи Reuters , Forbes , Bloomberg і Wall Street Journal .

На відміну від більшості інших рекламних мереж у цьому списку, Dianomi має дуже високу планку для прийому видавців. Компанія має ретельний процес перевірки, який відсіює більшість видавців. Він найкраще підходить для великих видавців із цінною цільовою аудиторією у згаданих вище нішах.

Моделі : CPC

Мінімальний трафік : немає

Способи виплати : банківський переказ, чек, PayPal і Payoneer

18. Media.net

Media.net — одна з найбільших рекламних мереж для рекламодавців і видавців. Він підтримує контекстну рекламу, медійну рекламу, нативну рекламу та багато інших форматів реклами. Він підтримує призначення ставок у реальному часі, коли багато брендів змагаються за обмежений простір на сайті видавця, що призводить до вищих ставок.

Моделі : CPM, CPC, CPL і CPA

Мінімальний трафік : 10 000 переглядів сторінок щомісяця

Способи виплати : банківський переказ і PayPal

19. Xandr 

Xandr (раніше відома як AppNexus) — рекламна мережа, що належить Microsoft. Це дає видавцям доступ до мережі преміальних брендів, які хочуть рекламувати свої продукти.

Він заявляє про понад 193 000 рекламодавців і 1500+ прямих видавців. Відносно невелика кількість видавців порівняно з рекламодавцями дає натяк на те, що Xandr є ексклюзивною рекламною мережею, до якої варто потрапити. Мінімальна вимога щодо трафіку становить 10 мільйонів переглядів сторінок на місяць, що виключає більшість видавців.

Ця мережа пропонує одні з найвищих ставок, які видавці можуть отримати за свої оголошення. Але, як ми вже згадували, потрапити – це складна частина. Для цього вам потрібно зв’язатися з компанією та надати деталі про свій веб-сайт. Потім вони нададуть відгук і допоможуть вам інтегрувати ваш сайт у мережу, якщо вас приймуть.

Моделі : CPC і CPA

Мінімальний трафік : 10 мільйонів переглядів сторінок щомісяця

Способи виплати : Банківський переказ

20. HilltopAds

HilltopAds – це чудова платформа для заробітку в Інтернеті. Це платформа самообслуговування, яка запускає вашу кампанію за лічені хвилини та монетизує ваш онлайн-контент. У них є найкращі пропозиції конверсії з високою eCPM.

Він має більш глибоку систему націлювання з власним сервером і рішенням RTB. Весь трафік попередньо сканується та перевіряється, щоб дати вам лише якісних відвідувачів.

Переваги:

 • Експертна команда творців та дизайнерів
 • Результати, орієнтовані на конверсії
 • Маркетингові кампанії, що приносять прибуток
 • Пов’язаний з кількома великими брендами
 • Надійна стартова панель

Вони масштабують ваш бренд, щоб отримувати безперервний дохід із тоннами ресурсів на цьому шляху.

21. AdThrive

AdThrive найкраще підходить для блогерів/видавців, які мають понад 100,000 XNUMX переглядів сторінок щомісяця. Він вирішує все за вас, від оптимізації до управління відносинами з рекламодавцем. Спеціальний відеопрогравач AdThrive надає вам безкоштовний відеохостинг, а також дозволяє заробляти на відео на вашому сайті.

Вони обіцяють підвищити середній дохід приблизно на 173% у порівнянні з самокерованими рекламодавцями. І вам платять незалежно від того, платить рекламодавець AdThrive чи ні.

Оскільки це сертифіковане видавництво Google, воно вимагає, щоб ви були в хороших книгах AdSense, причому більшість вашого трафіку належить США. AdThrive забезпечує найвищі RPM і обслуговує вас навіть у найгірший економічний спад.

Переваги:

 • Скористайтеся високою зацікавленістю аудиторії 
 • Детальне націлювання
 • Інструменти оптимізації
 • Преміальні видавці та високоякісний трафік
 • Нативний спонсорований вміст
 • Налаштування зверху вниз
 • Однопанельні блоки 1×1
 • Ненав’язливий безперешкодний користувальницький досвід
 • 40% вище CPM
 • Настроювані органічні та платні рекомендації

Це гарантує прибуток разом із швидшою технологією рекомендацій щодо вмісту, що призводить до взаємовигідних партнерських відносин. Контроль якості вмісту та детальна безпека бренду сприяють створенню надійної репутації для ваших веб-сторінок.

22. Infolinks

Infolinks показує інноваційну рекламу за намірами. Їхнє націлювання за контекстом використовує ключові слова на вашому веб-сайті, щоб гарантувати, що ваші оголошення охоплюють лише аудиторію, зацікавлену в певному продукті чи послугі.

Покази у видимій частині екрана вдосконалюються для досягнення кращої ефективності.

Вони мають простий і швидкий процес реєстрації, з повністю настроюваним рекламним блоком і місцезнаходженням.

Переваги:

 • Силові рекламні блоки
 • Проста інформаційна панель для відстеження прибутків
 • Виплати перевіряються за допомогою банківського переказу
 • Поєднує оголошення з ключовими словами у вашому вмісті
 • Оголошення в стилі панелі сповіщень
 • Вертикальні оголошення відображаються лише на невикористаній частині вашого сайту

Infolinks вже має сильну клієнтську базу з понад 350,000 XNUMX видавців, які активно монетизують свій контент за допомогою Infolinks, оскільки рекламна мережа не обіцяє вам нічого, крім максимально можливого прибутку.

23. Revcontent

Якщо для вас важлива репутація вашого сайту, і ви хочете зосередитися більше на якості, ніж на якості, Revcontent це ваша платформа! За допомогою Revcontent ви маєте великий контроль над показом реклами, з правами на видалення, якщо вам не подобається конкретна реклама.

Однак нелегко бути прийнятим Revcontent, оскільки їхній девіз – якість, а не кількість, принаймні 50,000 XNUMX відвідувачів на місяць. Оголошення націлені на поєднання на сторінці нашого сайту.

Це нативна рекламна платформа, яка щомісячно платить своїм видавцям.

Переваги:

 • Найкраща в своєму класі технологія
 • Провідні в галузі партнерства
 • Найвища монетизація відображення та відео
 • Єдина фірма з управління рекламою, яка має силу та підтримку, щоб продовжувати підтримувати видавців незважаючи ні на що
 • Ексклюзивний попит на рекламу
 • Сертифікований партнер-видавець Google (GCPP)
 • Можливості зростання трафіку
 • Сервіс у білих рукавичках і віддана підтримка
 • Гарантія якості реклами 
 • Регулярні блоги на їхньому веб-сайті допоможуть вам розвиватися ще більше

Платформа створена для довгострокової перспективи, оскільки вона існує для того, щоб залишатися на вашому веб-сайті та монетизувати ваш вміст найкращим можливим способом. Все, що вам потрібно зробити, це приєднатися до них, а потім зосередитися на своєму основному вмісті, залишивши все інше їм. 

24. Adbuffs

Adbuffs – це платформа номер 1 для збільшення вашого доходу для брендів електронної комерції. Вони ґрунтують свої результати на даних і забезпечують чудові результати для людей, які бажають заробляти за допомогою реклами.

Adbuffs має чудових партнерів бренду, включаючи, але не обмежуючись, Brillare, Mitchell USA, Looma тощо. Вони мають досвід у досягненні чудових результатів і перетворенні відвідувачів у клієнтів за допомогою надійної маркетингової стратегії.

Переваги:

 • статистика в режимі реального часу
 • Оптимізація eCPM
 • Самообслуговування для рекламодавців
 • Ротація рекламних мереж для видавців
 • Тепер рішення для сервера
 • Спеціальні рішення
 • Без комісії за фінансові операції
 • Елітна підтримка

Крім того, він монетизує до 30% більше, ніж інші, за допомогою щотижневих платежів. Він підходить для всіх ніш і показує лише чисту рекламу, щоб забезпечити відвідувачам правильний вміст.

Найкращі рекламні мережі — поширені запитання:

Що робить рекламна мережа?

Рекламна мережа є посередником між видавцями та рекламодавцями . Він з’єднує видавців із брендами, які хочуть рекламувати свою аудиторію, і отримує частину доходу від реклами за свої послуги. Без рекламних мереж видавцям буде набагато важче монетизувати свої веб-сайти, особливо невеликі.

Яка найкраща рекламна мережа?

Не існує жодної «найкращої» рекламної мережі. Це залежить від видавця та його рекламних цілей. Наприклад, одна рекламна мережа може бути найкращою для блогерів, а інша для геймерів. Тим не менш, ми рекомендуємо Adsterra, оскільки вона дозволяє видавцям стабільно збільшувати доходи, а не просто реєструватися та розміщувати оголошення. Завдяки своїй програмі підтримки партнерів Adsterra допомагає видавцям покращити свої навички заробляти гроші.

Чи є Google рекламною мережею?

Сам Google — це не рекламна мережа, а популярна пошукова система, яку ми використовуємо. Google AdSense – це рекламна мережа, яка є найпопулярнішою у світі й налічує сотні тисяч користувачів. AdSense пропонує простий спосіб заробити гроші, показуючи рекламу поруч із вмістом вашого веб-сайту.

Яка рекламна мережа платить найкраще?

Скільки ви можете заробити на своєму сайті чи додатку, значною мірою залежить від вашого трафіку та аудиторії. Наприклад, сайти з відвідувачами здебільшого зі США зароблятимуть більше, ніж сайти з трафіком від GEO з меншою кількістю рекламодавців, які конкурують за трафік. Однак відомо, що деякі рекламні мережі платять більше, ніж інші, наприклад Adsterra, Dianomi та Media.net.

Яка рекламна мережа найкраща для видавців?

Як ми вже згадували, не існує жодної «найкращої» рекламної мережі для видавців. Навпаки, деякі рекламні мережі обслуговують певні категорії видавців краще, ніж інші. Тим не менш, ми рекомендуємо Adsterra, оскільки вам не потрібна велика аудиторія, щоб монетизувати свій вміст за допомогою неї. Ви можете почати з малого й отримувати більше прибутку, коли будете рости.

Висновок

Є сотні рекламних мереж на вибір, і вибір підходящої може бути головним болем. Ми згадали фактори, які слід враховувати, щоб вибрати найкращу мережу, наприклад її репутацію, підтримувані формати оголошень, розмір і умови оплати. Ми також знайшли час, щоб скласти список деяких із найкращих рекламних мереж станом на 2023 рік. Ви можете робити будь-який вибір, але ми рекомендуємо Adsterra через її високу якість рекламодавців і підтримку багатьох форматів оголошень.

Site Footer