Кредитний калькулятор

Кредитний калькулятор – Комп’ютерна програма, що дозволяє розрахувати розмір виплат за кредитом. Крім того, у багатьох системах видаються графік майбутніх платежів та розмір переплати.

Як правило, для отримання результату необхідно ввести у відповідні поля суму позики, термін кредитування, відсоткову ставку. Оскільки в деяких кредитних установах існують також додаткові комісії за надання кредиту, обслуговування позичкового рахунку, багато кредитних калькуляторів можуть використовувати для остаточних розрахунків ці дані.

Деякі кредитні калькулятори підтримують два види кредитних виплат: ануїтетні та диференційовані платежі. Крім того, зазвичай пропонується запровадити дату початку дії кредитного договору (або програма за умовчанням вважає, що позика береться з поточної дати).

В результаті, користувач отримує три цифри: розмір щомісячного платежу, суму переплати за відсотками за кредит, а також ефективну процентну ставку.

Крім цього, зазвичай, виводиться графік майбутніх платежів протягом усього терміну кредитування.

Кредитні калькулятори бувають двох видів. По-перше, мережеві, що працюють як програми для браузерів і розміщуються в мережі. Найчастіше їх можна знайти на домашніх сторінках банків. Альтернативно існують і незалежні розробки, використання яких є кращим, тому що вони дозволяють порівняти продукти різних кредитних установ і здебільшого незалежні від якоїсь однієї фінансової установи. По-друге, кредитні калькулятори часто входять до складу бухгалтерських програм, зокрема домашньої бухгалтерії, тобто. працюють в офлайні. Такі програми потрібно інсталювати на комп’ютер.

За своїми функціями кредитний калькулятор нагадує калькулятор іпотеки. Відмінності полягають у меншій кількості супутніх витрат, які мають враховувати іпотечні калькулятори – на страховку, оцінку тощо.

Залишити коментар:

Site Footer