Deloitte Touche Tohmatsu Ltd

Deloitte Touche Tohmatsu Limited (вимовляється «Делойт Туш Томацу Лімітед»; зазвичай згадується просто як Deloitte/ «Делойт») — міжнародна мережа компаній, що надають послуги в галузі консалтингу та аудиту. “Делойт” входить у “велику четвірку” аудиторських компаній (поряд з KPMG, Ernst & Young і PwC) і є найбільшою професійною мережею за кількістю співробітників (244 тис. осіб). У 2015 році журнал Fortune включив Deloitte до рейтингу 100 найвидатніших компаній світу.

Deloitte Touche Tohmatsu Ltd. (DTTL) – аудиторська компанія, що займає провідну позицію у «великій четвірці» найбільших у світі аудиторських фірм. Головний офіс розташований у Великій Британії. Структура DTTL така, що сама вона не надає послуг: її інтереси представляють незалежні компанії, зареєстровані по всьому світу відповідно до місцевих законодавства.

Deloitte

У Росії та Україні Deloitte Touche Tohmatsu виступає під брендом «Делойт».

Свою історію DDTL веде з 1845 року, коли Вільям Уелш Делойт (William Welch Deloitte) відкрив власну бухгалтерську фірму та став першим незалежним аудитором, запрошеним до акціонерного товариства. 1900-го Джордж Туш (George Touche) з компаньйоном заснували в Нью-Йорку компанію Touche, Niven & Co. У 1968 році в Токіо розпочинає свою діяльність бухгалтерська фірма Tohmatsu Awoki & Co. (згодом – Tohmatsu & Co.). В результаті злиття в 1990 році створюється фірма Deloitte & Touche, а в 1993-му компанія отримує свою сьогоднішню назву – Deloitte Touche Tohmatsu.

На кінець 2016 року DTTL діє більш ніж у 150 країнах світу. Загальна чисельність співробітників становить 244 тис. осіб, їх близько 10 тис. – партнери компанії. Загальна виручка – 36,8 млрд доларів США.

«Делойт» надає такі послуги:

  • аудит;
  • консультаційні послуги;
  • оподаткування та право;
  • корпоративні фінанси.

Компанія має мережу представництв у СНД. Відділення «Делойта» знаходяться в Москві, Санкт-Петербурзі та Південно-Сахалінську (Росія), Києві (Україна), Мінську (Білорусія), Тбілісі (Грузія), Баку (Азербайджан), Актау, Алма-Аті, Астані, Атирау (Казахстан) ), Бішкеке (Киргизстан), Ташкенті (Узбекистан) та Душанбе (Таджикистан). Загальна чисельність працівників у цьому сегменті – близько 3 тис. осіб.

Залишити коментар:

Site Footer