Бізнес фінансовий

Бізнес фінансовий (financial business) – це діяльність на фінансових ринках, що полягає у купівлі-продажу фінансових активів. Здійснюється кредитно-фінансовими інститутами, такими, як комерційні та інвестиційні банки, кредитні спілки, пенсійні фонди, страхові організації, а також спеціалізованими фінансовими компаніями, фондовими біржами, виробничими та торговими компаніями та населенням.

Бізнес фінансовий включає операції з цінними паперами – державними та корпоративними акціями, облігаціями, векселями та ін., а також з похідними фінансовими інструментами – опціонами, ф’ючерсами, свопами та ін.

Учасники фінансового бізнесу здійснюють інвестиційні та спекулятивні операції, операції зі страхування ймовірних ризиків (хеджування). Одним із напрямків фінансового бізнесу є фінансове посередництво.

Розвитку фінансового бізнесу сприяє діяльність фінансових аналітиків, які вивчають, аналізують економічну ситуацію на фінансовому ринку та розробляють рекомендації щодо проведення на ньому оптимальних операцій, що забезпечують максимальну прибутковість чи зниження збитків. Учасники фінансового бізнесу для прийняття рішень можуть звертатися до послуг фінансових консультантів, діяльність яких спрямована на зниження ризиків та стабілізацію економічної ситуації на фінансових ринках.

Залишити коментар:

Site Footer