Внесок інвестиційний

Внесок інвестиційний — комбінований банківський продукт, який передбачає розміщення частини коштів у класичному депозиті, а частини — у різні інвестиційні фонди, запропоновані кредитною організацією. Як правило, ці фонди афілійовані з банками.

Вклад інвестиційний – вклад, що передбачає вкладення коштів у високоприбуткові державні цінні папери вищої категорії надійності; у своїй встановлюється висока річна ставка; відсотки нараховуються на суму вкладу наприкінці терміну та видаються одночасно з поверненням вкладеної суми.

Інвестиційні вклади від звичайних депозитів відрізняють короткі терміни (від одного місяця до півроку) та високі ставки (до 10% за один місяць). Також банки встановлюють вищий вхідний поріг для відкриття таких вкладів вище, ніж для звичайних депозитів.

Недолік таких вкладів у тому, що система страхування вкладів не поширюється на ті гроші, які клієнт віддав до ПІФ або ОФБУ.

Вклад з інвестиційним ризиком — це терміновий депозит, відсоток за яким повністю або частково залежить від базової вартості або зміни вартості таких продуктів: цінних паперів, депозитів, валюти або інших схожих інструментів.

Інвестиційний внесок дозволяє:

  • заробити вищі, ніж у звичайному вкладу, відсотки;
  • сума вкладу після закінчення вкладу гарантована;
  • Витрати, супутні інвестування в цінні папери, відсутні.

До ризиків відносяться можливість не заробити відсотки, а у разі внеску з премією за ризик – можливість втратити додаткові гроші, що виплачуються як премія.

Залишити коментар:

Site Footer