Тривале доручення

Тривале доручення – Доручення клієнта банку на регулярній основі з певною періодичністю списувати з його депозитного або карткового рахунку заздалегідь встановлені суми та відправляти їх за призначенням. Послуга дозволяє клієнтам заощаджувати свій час. Банк сам відстежує терміни оплати та здійснює платіж автоматично.

Як правило, термін дії тривалого доручення може бути встановлений клієнтом за кількістю платежів до конкретної дати або необмежений. Перерахування коштів здійснюється, наприклад, у фіксованій сумі, у сумі залишку по рахунку на дату проведення платежу або у відсотковому відношенні від суми, яка перебуває на рахунку.

За допомогою тривалого доручення зручно:

  • здійснювати платежі за кредитом;
  • поповнювати внесок;
  • сплачувати страхові внески;
  • здійснювати переклади (між своїми рахунками, зовнішні переклади тощо);
  • оплачувати комунальні та інші послуги (інтернет-провайдерів, стільникових операторів тощо);
  • здійснювати будь-які інші довільні платежі.

Послугу можна оформити у офісі банку. Для цього необхідно надати паспорт та заповнити заяву на перерахування грошей. У дорученні клієнту потрібно вказати, кому, яку суму, з якою періодичністю і протягом якого часу кредитна організація повинна проводити платежі. Скасування доручення оформляється клієнтом також у офісі фінустанови.

Багато банків сьогодні пропонують своїм клієнтам оформляти тривале доручення самостійно в інтернет-банку, без відвідування офісу. Клієнт у налаштуваннях сам задає, куди перераховуватиметься платіж, необхідну дату, суму та періодичність перерахувань.

За перерахування коштів за тривалим дорученням банками може стягуватися комісія.

Залишити коментар:

Site Footer