Складовий капітал (partners’ equity) – грошові кошти, що вносяться вкладниками повного товариства та товариства на вірі, які відповідно до укладеного між ними договором займаються підприємницькою діяльністю від імені товариства та несуть відповідальність за його зобов’язаннями майном, що їм належить.
Внесення вкладу до складеного капіталу засвідчується свідоцтвом, що видається вкладнику товариством. Загальний розмір, склад складеного капіталу, порядок та величина його зміни, частка кожного з учасників у складеному капіталі, строки внесення вкладів, відповідальність учасників за порушення обов’язків щодо внесення вкладів у складений капітал відображаються в установчому договорі товариства.
Кожен учасник товариства зобов’язаний при його установі внести не менше половини свого вкладу в складеному капіталі, а решту – у строки, встановлені установчим договором. Учасники товариства, що порушили цю вимогу, зобов’язані сплатити 10% річних із невнесеної частини вкладу та відшкодувати заподіяні збитки, якщо інші наслідки не встановлені установчим договором.
Учасник товариства має право передати свою частку у складеному капіталі або її частину іншому учаснику товариства або третій особі, але лише за згодою інших його членів. При вибутті одного з учасників частки учасників у складеному капіталі збільшуються. Якщо учасник має власні борги, то звернення стягнення з його частку у складеному капіталі допускається лише за браку іншого його майна на погашення боргів.
Отримані товариством прибутки та збитки розподіляються між його учасниками пропорційно їх часткам у складеному капіталі, якщо інше не передбачено установчим договором чи угодою учасників. Якщо вартість чистих активів товариства через отримані збитки виявиться меншою за величину складеного капіталу, то прибуток товариства не розподіляється між учасниками доти, поки вартість чистих активів не перевищить розмір складеного капіталу.