Клієнтські операції

Клієнтські операції (Client Deals (Transactions) — операції в контексті торгової книги, які банк здійснює від свого імені, але за дорученням та за рахунок клієнтів — купівля цінних паперів, іноземної валюти та банківських металів. В результаті особливостей бухгалтерського обліку ці операції включаються до торгового портфеля ( торгову книгу) банку, оскільки не можуть бути віднесені до банківської книги.

Клієнтські операції – це угоди, що проводяться банком відповідно до доручень клієнтів у рамках укладених договорів комісії. За виконання клієнтських доручень банк отримує винагороду відповідно до умов договору комісії. Доручення клієнта банк виконує або укладанням відповідної угоди безпосередньо з клієнтом, або через посередницьку організацію, з якою він укладає договір комісії.

Клієнтські операції – це операції, що виконуються для юридичної або фізичної особи, з якою брокерсько-дилерською компанією, банком або іншим професійним учасником фондового ринку укладено договір, що регламентує умови та порядок надання послуг на ринку цінних паперів.

(Див. Банківська діяльність, Банківський портфель, Клієнт банку, Портфель цінних паперів банку).

Залишити коментар:

Site Footer