Внесок до запитання

Внесок до запитання (або депозит до запитання) — банківський вклад, який повертається вкладнику повністю або частково на першу його вимогу. Вилучення грошей може здійснюватися готівкою, банківським переказом або виставленням чека. Вклади до запитання приймаються як у ім’я певного особи, і на пред’явника.

Кошти, отримані банком від вкладника, зберігаються на розрахунковому чи контокоррентному рахунку. Зазвичай кошти з цих вкладів використовуються для фінансування поточних витрат населення та розрахунків між організаціями.

Внесок до запитання немає жодних обмежень за термінами зберігання, т.к. договір по ньому укладається на умовах видачі депозиту на першу вимогу клієнта.

Внесок до запитання призначений для перерахування коштів на строкові вклади та карткові рахунки, зарахування коштів (заробітної плати, дивідендів, гонорарів, переказів тощо), здійснення конверсійних операцій, безготівкових перерахувань коштів із вкладу. З використанням вкладу до запитання можна отримувати виписки по рахунках (зокрема для посольств при виїзді зарубіжних країн), оформити банківську картку і доручення розпорядження рахунком. Керувати вкладом до запитання можна через віддалені канали (інтернет-банк, банкомати, телефонний банкінг).

Залишити коментар:

Site Footer